Aktualności
Powrót do sprzedaży Anielskich Pianek
Anielskie Pianki wróciły do portfolio marki Dobry Wybór. Produkt jest dostępny w czterech smakach: waniliowym, śmietankowym, cytrynowym i czekoladowym, w gramaturze 380g. Powrót do sprzedaży nastąpił w zupełnie nowym opakowaniu, które zaprojektowane zostało w zgodzie z Państwa oczekiwaniami.
dla dzieci ZMIANY I NOWOŚCI W MARCE SMAKOTEK
Z myślą o najmłodszych konsumentach stworzona została marka Smakotek. Portfolio marki tworzą najlepsze jakościowo produkty w dwóch kategoriach: napoje i słodycze. Te pierwsze to nektary w trzech najbardziej lubianych przez dzieci smakach w dwóch pojemnościach, napoje owocowe oraz wody smakowe.
konserwy rybne ZMIANY I NOWOSCI W MARCE ORKA
Marka konserw rybnych Orka została odświeżona i rozszerzona, aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Do kluczowych produktów Orka: tuńczyków w puszkach, filetów z makreli i śledziowych, śledzi i szprotów, dołączyły: paprykarz z łososiem oraz sałatka pikantna z makrelą. Nowości dostępne są…
Tu kupisz
nasze produkty

Nasze produkty czekają na Ciebie w ponad 30 tysiącach sklepów na terenie całego kraju! Szukaj ich w sieciach: abc, Delikatesy Centrum, Groszek, Eurosklep, Gama i Koliber.