Nabiał sery żółte

Sery żółte dostępne z logo Mleczna Zagroda to wysoka jakość, bogaty smak i atrakcyjna cena. Wytwarzane przez uznanych na rynku producentów takich jak OSM Włoszczowa, Mlekpol lub Sokołów swoją jakością nie powinny zawieźć smakoszy sera.

Nabiał Jogurty, kefiry, śmietany i serki

Jogurty, kefiry, śmietany i serki Mleczna Zagroda to bogactwo produktów nabiałowych, które są nieodłącznymi elementami naszej codziennej diety. Doskonałe śmietany nadają się do zup i sałatek, smakowe serki i kefiry to idealna przekąska na zaspokojenie małego głodu między posiłkami, a jogurt typu greckiego nadaje się do sosów zarówno jeśli przygotowujemy obiad na słodko jak i na ostro.

Nabiał Mleko świeże lub UHT

Mleczna Zagroda to przede wszystkim mleko. W ofercie posiadamy zarówno UHT jak i świeże, a każde z nich w wariancie z większą i mniejszą zawartością tłuszczu. Do naszego mleka nikogo nie trzeba przekonywać, bo jest smaczne i tanie.

Nabiał Masło light

W odpowiedzi na szybko rosnące ceny masła na sklepowych półkach, które wynikają z rosnących cen surowca na światowych rynkach, wprowadziliśmy do sprzedaży masło Mleczna Zagroda Light o obniżonej zawartości tłuszczu. Projektowaniu tego produktu przyświecała idea zaproponowania Państwu masła w rozsądnej cenie. Wiemy, ze dla niektórych konsumentów masło 82% tłuszczu staje się zbyt drogim luksusem. Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu, wprowadzimy do sprzedaży tańszy produkt, którego cena w sklepach powinna wynieść 4,49zł.