Karmy dla zwierząt Karma mokra dla kota

Dla kotów które upodobały sobie karmę mokrą, czyli kawałki mięska w sosie mamy aż 3 smaki rodzaje. Są to kurczak z warzywami, wołowina z warzywami i łosoś z pstrągiem.

Karmy dla zwierząt Karma sucha dla kotów

Kocie upodobania są różne, a każdy właściciel musi spełnić wymagania swojego pupila. Dla tych kotów, które wolą karmę suchą mamy produkt dostępny w dwóch wariantach: Indoor i Active.

Karmy dla zwierząt Żwirek higieniczny dla kotów

Wiemy, że żwirek nie jest pokarmem dla kota i nie zachęcamy do sypania go kotom na miskę, bo mogą się tylko obrazić, ale jest to produkt, który kupują wszyscy posiadacze kotów. Żwirek jest podstawowym produktem higienicznym dla kotów takim jak papier toaletowy dla ludzi. W obydwu wypadkach produkt może być niskiej jakości lub wysokiej. Nasz żwirek to wysoka jakość. Nieczystości doskonale się z nim łączą tworząc duże grudy umożliwiające wyczyszczenie, a dodatkowo produkt wiąże bardzo silnie zapach efektów ubocznych przemiany materii naszych pupili.

Karmy dla zwierząt Kawałki w sosie z cielęciną

W sierpniu gama karmy dla kota MR CAT została uzupełniona o nowe produkty. Do sprzedaży wejdą karmy mokre w saszetkach 100g w czterech smakach: cielęciny, wołowiny, łososia i kurczaka. Otwarci na sugestie naszych klientów oferujemy produkt bardzo wysokiej jakości, z racji tego, że koty mają bardzo wysokie wymagania, jeśli chodzi o karmę. W sklepach produkt powinien kosztować około 1,29zł.

Koty mają wysokie wymagania i musieliśmy im sprostać!