Nasza jakość
Produkty Dobry Wybór są produkowane przez znanych i doświadczonych producentów, a ich wysoka jakość jest potwierdzana przez niezależne laboratoria badawcze.
Ile kakao jest w naszej czekoladzie?

Parametry jakościowe produktów Dobry Wybór są zbliżone do wiodących marek na rynku. To bardzo ważne bo decydując się na produkt Dobry Wybór otrzymujemy w niższej cenie jakość najpopularniejszych produktów znanych z reklam TV czy radiowych. Zawartość masy kakaowej w czekoladzie mlecznej Amelia wynosi 30%. Takie same wartości mają najpopularniejsze w Polsce czekolady najbardziej znanych producentów.

Kto produkuje markę Dobry Wybór?

Produkty Dobry Wybór wytwarzane są przez uznanych i sprawdzonych dostawców, którzy gwarantują wysoką jakość. W dużym gronie naszych producentów są tak znane i cenione firmy jak Cenos, Animex, Rolnik, Sokpol, Ustronianka, Kruszwica, Graal czy Velvet.

Czy jakość produktów Dobry Wybór jest stale monitorowana?

Wszystkie produkty Dobry Wybór są regularnie kontrolowane przez zewnętrzne niezależne laboratoria badawcze, na zlecenie Eurocash S.A. Do współpracy zaprosiliśmy takich gigantów jak TUV NORD, Jars czy JSH. Dodatkowo niezależne kontrole naszego asortymentu prowadzi Główny Inspektorat Sanitarny przez swoje jednostki terenowe.

Znalazłeś produkt z logo Dobry Wybór o wątpliwej jakości w swoim sklepie?

Jeśli tak się stało, nie czekaj! Napisz do nas na adres markawlasna@eurocash.pl. Gwarantujemy, że skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy sytuację!

Nasi pracownicy codziennie dbają
o najwyższą jakość

Dobry Wybór to produkt w atrakcyjnej cenie i parametrach jakościowych zbliżonych do najpopularniejszych odpowiedników w Polskich sklepach. To moja misja. Codziennie sprawdzam, czy nasze produkty mają tę jakość i mogą być oferowane naszym klientom.

Przemysław - Kierownik Jakości Marki Własnej

W mojej pracy kieruję się jedną rzeczą - ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ! Zdaję sobie sprawę, że każdy produkt Dobry Wybór musi być bezpieczny dla naszych klientów i dla mnie, bo sama po pracy w domu podaję moim najbliższym posiłki, które po części opierają się na produktach Dobry Wybór. Wierzę, że to co dostają ode mnie do zjedzenia moi najbliżsi jest dla nich w 100% bezpieczne. Takie samo przekonanie mam o każdym produkcie z logo Dobry Wybór. Od mojej pracy zależy zdrowie wielu ludzi i wiem, że nie mogę ich zawieść.

Agnieszka - Specjalista ds. Jakości Marki Własnej

Nasze certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Systemy zarządzania jakością – międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.

Certyfikat BRC FOOD

Certyfikat BRC FOOD

BRC Food zawiera wymagania w zakresie systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności dla producentów i dostawców żywności („marki własnej”) oraz określa zasady audytowania. Łączy zasady GMP, GHP oraz wymagania HACCP z elementami systemu zarządzania.

Certyfikat IFS FOOD

Certyfikat IFS FOOD

Standard IFS Food określa wymagania wobec wszystkich producentów żywności, ze szczególnym uwzględnieniem zakładów spożywczych dostarczających żywność do sieci handlowych pod własną marką.

Certyfikaty TUV NORD

Certyfikaty TUV NORD

TUV Nord prowadzi badania oraz certyfikację wyrobów w zakresie funkcjonalności, użyteczności, wytrzymałości i bezpieczeństwa wyrobów, jak również wsparcie procesu produkcyjnego od momentu projektowania do zatwierdzenia produktu.

z chęcią poznamy
Twoją opinię

 

Chcesz wyrazić swoją opinię na temat naszych produktów, lub podzielić się swoimi uwagami albo spostrzeżeniami? Nie czekaj! Pisz na adres markawlasna@eurocash.pl

 

Tu kupisz
nasze produkty

Nasze produkty czekają na Ciebie w ponad 30 tysiącach sklepów na terenie całego kraju! Szukaj ich w sieciach: abc, Delikatesy Centrum, Groszek, Eurosklep, Gama i Koliber.