PRODUKTY HIGIENICZNE

Mea to szeroki wybór papierów toaletowych i ręczników papierowych, a także patyczków, płatków i chusteczek higienicznych.

Produkty higieniczne Ręczniki kuchenne MEA

Kuchnia jest obecnie miejscem spotkań i wspólnego przygotowywania posiłków. Nie ma bardziej uniwersalnego produktu jak ręcznik papierowy, który pozwoli nam utrzymać to miejsce w czystości, ale będzie także niezbędne przy przygotowywaniu potraw.  Doskonała chłonność oraz wytrzymałość dostępna w dwóch w liniach: Classic oraz Comfort  w wariancie jedno-, dwurolkowej oraz w wersji XXL.

Produkty higieniczne Chusteczki MEA

Jeden z podstawowych artykułów higienicznych towarzyszący nam w torebce, plecaku czy skrytce samochodowej. Wykonane z celulozy dostępne w opakowaniu 100 sztuk lub w 10 paczkach pakowanych po 10 sztuk, będą niezastąpionymi towarzyszami na naszym biurku czy podczas podróży.

Produkty higieniczne Produkty kosmetyczne MEA

Patyczki oraz płatki kosmetyczne to stały punkt przy demakijażu czy pielęgnacji twarzy oraz dłoni. Produkty marki MEA idealnie komponują się z oczekiwaniami klientek. Warto, aby znalazły się na półkach naszych klientów, gdyż swoją jakością nie odstają od markowych półkowych konkurentów.

Produkty higieniczne Papier toaletowy MEA

Wśród papierów toaletowych Mea znajduje się produkt premium, który powinien być dostępny w sklepach w cenie produktów ze średniej półki. Mowa tu o papierze, który ma aż 3 warstwy, a każda rolka to 150 listków. Za produkcję odpowiedzialna jest firma Velvet, więc przepłacanie za odpowiednik znanej marki, gdy na półce dostępna jest Mea, nie ma większego sensu.

Produkty higieniczne Chusteczki dla niemowląt Nana

Chusteczki nawilżane NANA sensitive i NANA fresh to dwie nowości w kategorii artykułów dla dzieci i niemowląt. W opakowaniu znajdują się 72 najwyższej jakości chusteczki z ekstraktem z rumianku i aloesu, przeznaczone do pielęgnacji naszych najmłodszych konsumentów.  Nowy produkt to najwyższa jakość i wygodne opakowanie. Na sklepowych półkach powinny kosztować około 4,49 zł.