MIĘSO I RYBY

Dobry Wybór to bogata oferta mięs i ryb niezastąpionych w tradycyjnej polskiej kuchni. Dzięki starannemu doborowi dostawców nasze produkty są zawsze świeże i smaczne.

Mięso i ryby Rybne Specjały

Rybne Specjały, to filety śledziowe, rolmopsy rybne i łososie wędzone na zimno, których wysoka jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Produkty idealnie nadają się do podania na przyjęcie czy rodzinną kolację. Zawsze świeże i od sprawdzonych dostawców to nasz sekret doskonałego smaku produktów Rybne Specjały.

Mięso i ryby Mięsne Specjały

Mięsne Specjały to marka wędlin, które zachęcają do spożycia dzięki starannie dopracowanym recepturom i z najwyższą pieczołowitościom dobranym producentom. Nasze produkty wędliniarskie produkują tak uznani producenci jak Madej Wróbel, Animex czy Indykpol. Jest to gwarancją wysokiej jakości i zadowolenia każdego smakosza. Nasze szynki, kiełbasy, boczki i parówki to produkty, których jakość nie odbiega od najpopularniejszych marek na rynku, a cena jest niższa i dzięki temu cieszą coraz większe rzesze konsumentów.