ŚNIADANIE

Udany dzień najlepiej zacząć od pożywnego śniadania. Proponujemy na nie chleb tostowy i bułeczki marki Plony Zbóż lub wafle ryżowe Vitafit oraz dżemy Słoneczny Ogród i miody Baśniowa Pasieka.

Śniadanie Miody Baśniowa Pasieka

Baśniowa Pasieka to sprawdzona marka miodów. W naszej ofercie znajdują się najbardziej lubiane przez Polaków miody: lipowy i wielokwiatowy. Wkrótce w marce powinien znaleźć się również miód gryczany wyróżniający się kolorem – od bursztynowego do ciemnobrązowego. Miody w naszym portfolio produkowane są przez dwóch uznanych producentów: Huzar i CD S.A.

Śniadanie Dżemy i powidła Słoneczny Ogród

Słoneczny Ogród to między innymi marka dżemów i powideł, które razem z naszym pieczywem stanowią doskonały pomysł na śniadanie. Produkty Słoneczny Ogród oparte są o naturalne składniki i wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami by jak najwierniej odwzorować smaki przetworów naszych Babć.

Śniadanie Pieczywo ryżowe Vitafit

Vitafit oferuje najpopularniejsze na rynku wersje smakowe wafli ryżowych. Zawartość błonnika pokarmowego i nasion w waflach Vitafit jest doceniana przez tych z Państwa, którzy szukają produktów na lekkie i zdrowe śniadanie. Należy również podkreślić doskonały smak wafli ryżowych w trzech odmianach: naturalne, z pestkami dyni lub słonecznika.

Śniadanie Plony Zbóż

Marka Plony Zbóż to idealne na dobry początek dnia chleby tostowe oraz bułeczki mleczne. W połączeniem z innymi produktami śniadaniowymi w ofercie marki Dobry Wybór stanowią niezastąpiony start na początek każdego dnia.