TŁUSZCZE

Marka Niezbędny to produkty, których nie może zabraknąć w każdej kuchni. Mowa tu o tłuszczach roślinnych i zwierzęcych, które znajdują zastosowanie w procesach pieczenia, smażenia, ale są też doskonałym dodatkiem do sałatek i marynat oraz znajdują zastosowanie jako dodatek do pieczywa. Nasze oleje, margaryny i smalec to produkty najwyższej jakości. Olej Niezbędny dostępny jest w butelce typu niekapek, co zwiększa jego funkcjonalność

Tłuszcze margaryna roślinna

Spór o to czy margaryna jest zdrowsza do smarowania kanapek czy masło jest tak stary jak te produkty. Jeśli zdecydują Państwo, że stawiają na margarynę, to mamy w swojej ofercie Niezbędną, która idealnie nadaje się do bułeczek i kanapek.

Tłuszcze Kropla Słońca

Słonecznikowy olej Kropla Słońca to uzupełnienie naszej gamy tłuszczy. Wiemy, że są klienci, którzy wolą go od oleju rzepakowego. Wybór pozostawiamy Państwu, a sami gwarantujemy, że jakość jednego i drugiego jest tak samo wysoka.

Tłuszcze Olej Niezbędny

Rzepakowy olej Niezbędny to produkt, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni, ponieważ znajduje zastosowanie w procesach pieczenia, smażenia, ale jest też doskonałym dodatkiem do sałatek i marynat. Nasze oleje to produkty najwyższej jakości. Olej Niezbędny dostępny jest w butelce typu niekapek, co zwiększa jego funkcjonalność.