Poznaj nasz świat
Dobry Wybór to doskonałe produkty wysokiej jakości dostępne w najniższych cenach. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były konkurencyjne względem oferty liderów kategorii.
Marka Dobry Wybór

Marka Dobry Wybór to produkty, dla których właścicielem jest Grupa Eurocash. Zleca ona wybranemu producentowi wytworzenie towaru według własnej specyfikacji. W tym modelu część kompetencji tradycyjnie pełnionych przez producenta przejmuje dystrybutor. Odpowiada on nie tylko za specyfikację produktu, ale również za pozycjonowanie cenowe, promocję produktu oraz budowę
dystrybucji.

Nasza filozofia

Marka Dobry Wybór oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny produktu. Warto podkreślić, że cena produktu nie wynika z jego niższej jakości, ale z minimalizacji kosztów promocji i marketingu oraz optymalizacji kosztów sprzedaży. Produkt dobry, to nie ten, który co godzinę pojawia się w reklamach telewizyjnych, ale taki, który został opracowany i wyprodukowany z zachowaniem najwyższych standardów. Tak właśnie powstają produkty Dobry Wybór!

Dobry Wybór to...
...Twój najlepszy wybór każdego dnia

Najlepsza  jakość

Najlepsza jakość

Certyfikowani producenci, akredytowane laboratoria gwarantują jakość i bezpieczeństwo produktów Dobry Wybór.

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny

Codziennie pracujemy nad tym, aby zapewnić Państwu jak najlepsze ceny naszych produktów.

Szeroki wybór produktów

Szeroki wybór produktów

Dobry Wybór to około 400 produktów w najpopularniejszych kategoriach spożywczych.

Tam oznaczone marki ukrywają w sobie chwilę przyjemności. Bo kto jej nie odnalazł jedząc cukierki, czekoladę czy pyszny dżemik. Przyjemnie oznacza słodycze i uśmiech na twarzy.

Te oznaczenia noszą produkty, które są uzupełnieniem trzech głównych posiłków w diecie każdego człowieka. Idealne płatki śniadaniowe na lekkie pierwsze śniadanie, napoje na orzeźwienie przez cały dzień, czy ciastka lub chipsy doskonałe na relaks po ciężkim dniu. Wszystkie te produkty wniosą radość do codziennego jadłospisu.

Pod tym hasłem kryją się marki, które każdy wykorzystuje w swojej kuchni do przygotowania codziennych posiłków. Smacznie to ryże, kasze i makarony oraz dania gotowe, warzywa konserwowe i tłuszcze. Smacznie, to marki dzięki którym każdy posiłek będzie udany!

Marki oznaczone tym symbolem są nieodzowne w każdym domu. Niezawodnie to środki chemiczne dla domu, artykuły higieniczne i artykuły gospodarstwa domowego. Na wszystkich można zawsze polegać. Po prostu Niezawonie!

Tak oznaczane marki gwarantują, że każdy kto dba o zdrowe odżywianie nie będzie rozczarowany. Produkty nabiałowe, soki, wody mineralne, herbaty, pieczywo ryżowe czy ryby w puszkach będą idealnym uzupełnieniem zdrowej diety. Szukasz zdrowia? Szukaj produktów Świadomie?

Tak oznaczone produkty gwarantują zbilansowaną dietę dla Twojego psa i kota. Optymalnie dobrane składniki odżywcze i dodatki smakowe sprawią, że dieta Twojego pupila będzie bogata i zbilansowana.

Tu kupisz
nasze produkty

Nasze produkty czekają na Ciebie w ponad 30 tysiącach sklepów na terenie całego kraju! Szukaj ich w sieciach: abc, Delikatesy Centrum, Groszek, Eurosklep, Gama i Koliber.